KREATYWNE WYZWANIE NA INSTAGRAMIE- ULUBIEŃCY

WYZWANIE NA iNSTAGRAMIE

 

Chciałabym zaprosić Cię do wzięcia udziału w wyzwaniu, które odbędzie się w Lutym. Tematem wyzwania będą ulubieńcy.

Jak uczestniczyć w wyzwaniu?

  • Opublikuj poniższy obraz na Instagramie i dodaj hasztag #literografiawyzwanie. W ten sposób będę wiedziała, że bierzesz udział w wyzwaniu.
  • Każdego dnia napisz odręcznie ulubieńca danego dnia. Do tego celu możesz użyć jakiegokolwiek narzędzia do pisania. Jeżeli nie posiadasz stalówki i tuszu do kaligrafii lub pisaka z końcówką pędzelkową, użyj takich narzędzi jak długopis, ołówek, marker, kreda czy pędzel i farby. W ten sposób każdy może wziąć udział w wyzwaniu.
  • Zamieść swoją pracę na swoim profilu na Instagramie, dodając hasztag #literografiawyzwanie do opisu obrazka. Możesz także oznaczyć @literografia.pl.
  • Twój profil musi być ustawiony na publiczny, aby inni byli w stanie zobaczyć Twoje posty.
  • Pamiętaj o komentowaniu zdjęć innych osób. Dzięki komentarzom i polubień, motywujemy się do codziennych ćwiczeń i publikowania swoich prac.

 

wyzwanie na instagramie

 

Każdy lubi komplementy. Choć polubienie postów innych osób jest dobre, to pozostawienie komentarza jest o wiele lepszym sposobem na poznanie nowych osób, a nawet czasami skutecznym sposobem na zdobycie nowych obserwujących Twój profil.

Pamiętaj, że komentarze nie powinny być zbyt ogólne. Najlepsze komentarze są nie tylko pochlebne, są one również cenne. Spróbuj podzielić się np. techniką pisania, która Twoim zdaniem jest skuteczna. Nawiąż do danego postu, pod którym komentujesz lub podziel się  Twoimi ulubionymi materiałami ułatwiającymi naukę kaligrafii.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, zapraszam Cię do odwiedzenia mojego profilu @literografia.pl na Instagramie i zostawienia komentarza lub wiadomości.

Pozdrawiam,

Marta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *